Wesprzyj Bloga

Blog powstałby dzielić się z wami moją pasją, hobby, które uwielbiam. Niestety wszystko wymaga wielkich nakładów czasowych, na które przy małej córeczce nie mogę sobie pozwolić. Wobec czego praca prowadzenie bloga i opieka nad najwspanialszym dzieckiem na ziemi nie jest łatwa. Moim celem jest, aby ten blog kiedyś był jednym z bardziej lubianych miejsc przez majsterkowiczów. By tego dokonać potrzebuję waszego wsparcia. Każda złotówka, jaką otrzymam, zostanie przeznaczona na rozwój bloga, zakup części do budowy prostych narzędzi, modeli czy urządzeń. O ilości zebranej sumy na bieżąco będę informował w odpowiedniej zakładce na blogu. Aktualnie mam jeden cel, na który chciałbym przeznaczyć zabraną kwotę.


CEL:

Zakup częci do budowy maszyny frezującej CNC z możliwością podłączenia lasera. Każdy etap budowy szczegułowo opiszę na blogu wraz z dokładnymi kosztami jakie na ten cel zostaną przeznaczone.

KWOTA DO ZEBRANIA: 3000 zł

Każda osoba, która postanowi przeznaczyć, chociaż 1 zł na powyższe cele zostanie przypięta do ŚCIANY CHWAŁY na pierwszej stronie tego serwisu. Oprócz tego będzie mogła również skorzystać z maszyny CNC w swoim projekcie.


Za każdy datek Bardzo Dziękuję, jak i za komentarze te pozytywne i negatywne.