Serwis telefonów za darmo?

Czy jest możliwy w Polsce darmowy serwis telefonów? Czy w ogóle ktoś chciałby poświęcić swój cenny czas, by robić coś za darmo?

Otóż TAK, jest to możliwe!!!


Darmowy serwis GSM


Pomyślałem, że mógłbym wspomóc osoby, które mają uszkodzone telefony, a przy okazji zdobyć wiele cennego doświadczenia w ich naprawie. Nie ukrywam, że długo zwlekałem z tą decyzją, aby otworzyć PIERWSZĄ W POLSCE DARMOWĄ NAPRAWĘ TELEFONÓW. Przynajmniej tak mi się wydaje, że nikt wcześniej tego nie robił.

Jak wygląda taka naprawa?

Naprawa nie różni się od płatnych serwisów zbyt wiele poza tym, że jest robiona za darmo. Jak wygląda przebieg naprawy? To każdy będzie miał możliwość zobaczenia na tej stronie. Każdy telefon, który do mnie przyjdzie i zostanie naprawiony, opisze w odpowiednim dziale na Blogu. Swoją wiedzą zamierzam się dzielić z innymi. Opis naprawy postaram się przekazać jak najdokładniej w miarę moich możliwości. Przebieg naprawy również planuję uwiecznić na filmach umieszczonych na serwisie YouTube, ale zdaję sobie sprawę, iż będzie to wymagać większej ilości czasu i nie każda naprawa zostanie przedstawiona w ten sposób. Choć bardzo bym tego chciał.

Czy rzeczywiście naprawa jest za darmo?

Oczywiście!!! Brzmi niewiarygodnie? Jednak w praktyce robię to za darmo. Chcę w ten sposób poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie i zrobić dobry uczynek dla innych. Zdaję sobie sprawę, iż nie wszystkie urządzenia uda mi się naprawić. Choć serwis urządzeń jest za darmo, to części do ich naprawy już nie (chyba że posiadam część na stanie z innego telefonu przeznaczonego na części, który otrzymałem od was moich czytelników, bądź wysłaliście mi razem z telefonem do naprawy). Spis takich części, które posiadam i są sprawne, postaram się zamieścić w jednym miejscu gdzieś na stronie.

Jak skorzystać z darmowej naprawy? dowiecie się z tego linku DARMOWA NAPRAWAA wy co myślicie o takiej akcji? Warto dać troszkę swojego serca innym i dzielić się wiedzą w tym temacie? Jeśli wam się taka inicjatywa podoba to podzielcie się nią z innymi, udostępniajcie w social mediach, mówcie przyjacołom i znajomym.

Komentarze

Świetna inicjatywa

Ciekawa inicjatywa, mój brat notorycznie uszkadza telefony jak nie ekran, to karta pamięci . Ja nie naprawiam uszkodzonego Smartfona obawiam się sprzeniewierzenia moich danych.

Dodaj komentarz